
Klassieke veranda in Zeist
In Zeist mochten wij een stijlvolle, klassieke veranda realiseren aan de achterzijde van de woning. Deze woning uit 1927 woning kenmerkt zich door zijn prachtige klassieke details. De veranda is hier naadloos op afgestemd.
Voor de constructie hebben we gebruikgemaakt van mahonie palen en liggers. Een hele kwalitatieve houtsoort, met een luxe uitstraling en een lange duurzaamheid. De veranda is voorzien een schilddak lichtstraat. Dit model lichtstraat heeft een klassieke uitstraling en geeft een maximale lichtinval. Hier hebben de bewoners niet alleen in de veranda, maar ook in de aangrenzende woonruimte profijt van.
De boeilijst is uitgevoerd in dezelfde stijl als de bestaande woning en als afwerking is een zinken kraal toegepast. Kleine bovenramen dragen bij aan de klassieke uitstraling en passen goed bij de klassieke stijl.
Met oog voor detail en vakmanschap hebben we deze veranda ontworpen en gebouwd, zodat deze perfect aansluit bij de uitstraling van de woning. Een tijdloze uitbreiding met karakter!